Zranění či úraz říkají: „ZASTAV SE A VNÍMEJ, JAK SE CÍTÍŠ!“

V běžném životě, když máte nějaké negativní myšlenky a jste negativně naladění, vás vesmír, duše anebo tělo často upozorní na nízké vibrace, ve kterých se nacházíte.

Proč vesmír nebo duše? Je to od nich upozornění, že nízké vibrace a negativní naladění v daném dni vám přitáhne jen další situace a lidi, kteří vás v negativním nastavení, naladění a pocitech ještě víc utvrdí, a další den to bude podobné… Je to tedy taková výstraha: „Uvědom si, jak se cítíš, a vědomě se zharmonizuj.“ Tělo pak upozorní na to, že negativní myšlenky, naladění a stres nečiní dobře ani jemu, a dá signál: „Nestresuj se a pusť si do života více optimismu. Negativismus pro tvé tělo a zdraví není dobrý.“ 

Vědomá práce na sobě jako základ ke šťastnějšímu životu

Vědomá práce s tím, jak se cítíte, že se zharmonizujete, je základem pro to, abyste se cítili dobře, šťastně, abyste měli dostatek energie, abyste mohli být spokojení, a je to i prevence dobrého zdraví.

Zde je třeba si ještě uvědomit, jak žijete, jak se cítíte ve svém těle, ve svém životě… To vše jsou oblasti, ve kterých můžete vědomě přijímat sebe sama, žádat o odpuštění (Boha / vesmír / Ježíše, jak chcete) a stejně tak odpuštění dávat. „Odpouštím toto a toto… Odpouštím i tamto a tamto…“ Odpouštějte sobě i druhým věci, situace a emoce, za které třeba ani nemůžete/nemohou… Povede to k pročištění vašich vibrací.

Celé je to samozřejmě komplexnější. Je třeba dbát nejen na harmonizování sebe sama, odpouštění a celkově vědomou práci se svými emocemi, ale je to i o tom mít se rád/a, přijímat sebe a své tělo, plnit svou vlastní číši radosti a lásky, nikdo jiný to za vás neudělá, užívat si bytí sama/sám se sebou.

Zvolte si ve svém životě něco a snažte se v tom zlepšit. A pak přidejte další oblast a pak další, postupně. Nic nemusí být dokonalé. Mnohdy pomůže i vědomá a upřímná snaha. Vesmír pak často a rád pomáhá. 

Jsem tu pro vás

Máte jakékoliv otázky ohledně vaší individuální situace? Ráda vám pomohu zorientovat se a nalézt sebe sama prostřednictvím dálkových zasvěcení, která jsou užitečnými energetickými požehnáními pro život. Vaši konkrétní situaci můžeme také probrat v rámci individuální e-mailové konzultace.

S láskou vaše Karin

Karin Ádžňá
Jsem žena, léčitelka, terapeutka a průvodkyně duchovním růstem se zkušenostmi od roku 2016. Zasvěcuji do Reiki a dalších energetických systémů. Pomáhám lidem měnit jejich životy a uzdravovat se – duševně, fyzicky i emočně. Ráda vám předám své zkušenosti a provedu vás procesem zasvěcení. Více o mně zde >>. Zasvěcení si vyberte tady >>.

Vyberte si Vaše dálkové zasvěcení

Posuňte se, transformujte, uzdravte se. 

Získejte novou energii pro svoji transformaci, léčení sebe a druhých, nebo svůj osobní duchovní růst. 

Meditace zdarma

Meditace budou probíhat vždy 12. v měsíci. A pracovat budeme pokaždé s jinou energií. Navíc dostanete na každý měsíc i malou osobní výzvu. 

Více informací k meditacím

Meditace je určena pro všechny, kteří chtějí odhodit starou zátěž a projít procesem léčení. Každý měsíc po celý jeden rok budeme používat/aktivovat jinou energii. Budete tak mít možnost „ochutnat" 12 různorodých energií a jejich moc a účinek.

Celý proces můžete podpořit svým záměrem a pozitivním očekáváním. Daná energie bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace.

Energetická léčivá meditace je zdarma, aby byla dostupná pro všechny, přesto má svou hodnotu. Přihlásit se můžete prostřednictvím vyplnění Vašeho jména, příjmení a e-mailu výše ve formuláři.

Jak to bude probíhat?

Meditace probíhá na dálku - stačí si najít chvilku pro sebe, udělat si pohodlí, uvolnit se a od 21 hodin nechat proudit energii. Níže najdete termíny a přehled energií, kterým se v daném měsíci budeme věnovat.

V daný termín si tedy lehnete, zavřete oči a budete meditovat. K tomu Vám budu vysílat léčivou energii, která se k danému období bude nejvíce hodit. Jednou tedy budu posílat energii Reiki, jindy Shamballu, jindy Andělské Reiki, jindy archandělské energie, jindy Fialový plamen, apod.  Vy se tedy zameditujete a k tomu obdržíte léčení pomocí spirituální energie. Ke každému termínu obdržíte připomínku a informaci o průběhu.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu... Po meditaci vám budu vděčná za zpětnou vazbu.

Termíny Léčivých meditací zdarma a přehled energií:

Meditace bude probíhat každý měsíc dvanáctého. Tedy 12.07., 12.08., 12.09., atd.... vždy ve 21 hodin. Začínáme 12.07. V každé e-mailové pozvánce se dozvíte také energii, se kterou ten měsíc budeme pracovat.

Jakmile se vyplníte formulář níže, tak Vám vždy před termínem meditace přijde upozornění na nadcházející termín a když budete chtít se zúčastnit, jednoduše mi na ten e-mail odpovíte a já tak o vás budu vědět. Na základě tohoto si Vás zapíši a budu s Vámi počítat. Pokud nenapíšete, že se budete účastnit, pak to beru tak, že zrovna nemáte čas, a danou energii měsíce Vám posílat nebudu.

Co když se nemůžete teď zúčastnit, ale příště chcete?

Je normální, že ne vždy nám daný termín vyhovuje. Pozvánku k meditaci Vám zašlu, ale Vy jednoduše na ni nebudete reagovat, na daný e-mail neodpovíte. A já to budu brát tak, že zrovna nemáte čas, a energii Vám posílat nebudu. A přidáte se třeba zase příští měsíc. Pozvánku Vám znovu zašlu.