Skutečné výhody dálkového zasvěcení

Jaké jsou výhody dálkového zasvěcení? Proč si myslím, že dálkové zasvěcení do reiki, Shambally a mnohých dalších úžasných pokročilejších energií má budoucnost, a proč je trendem dnešní doby?

Pokud je něco pohodlnější a současně efektivnější, kvalitnější a hezčí, je zcela přirozené, že si to lidé oblíbí. A právě tohle platí pro dálkové zasvěcení, které je mnohem komfortnější, silnější a jednodušší a lidé při něm krásně a více cítí energii.

Dálkové zasvěcení má ještě jednu obrovskou výhodou, a to je cena. Lektor nemusí řešit svou dopravu, nemusí platit prostory a odpadá spousta dalších režijních nákladů, takže ve finále jsou ty dálkové služby a dálková zasvěcení pro klienta vždy výrazně levnější.

Praktické výhody dálkového zasvěcení

Nemusíte brzo ráno vstávat, někam cestovat, řešit přestupy nebo parkování, pokud jedete autem, nemusíte řešit ubytování, stravu (nejen pro sebe, ale případně i pro rodinu, zajistit, co bude jíst, když nebudete doma). To všechno jsou starosti a stres, které rapidně sníží kvalitu vašeho osobního zasvěcení a vaši schopnost vnímat a cítit energii. Velmi často to může pokazit i celkový dojem z nové a s velkými nadějemi započaté duchovní cesty.

Ze zkušenosti vím, že lidé jsou spokojení zejména tehdy, když energii vnímají. Klíčem k tomu, abyste ji vnímali, je vaše naprosté uvolnění, díky kterému mohou proběhnout krásné a intenzivní spirituální a transcendentální prožitky při zasvěcení. Abyste vůbec mohli něco vnímat, je prostě potřeba být v pohodě, vyklidnění, nebýt ve stresu, ať už z cestování, z přestupů, nebo z neznámých lidí, se kterými většinou na osobních kurzech jste. Toto všechno při dálkovém zasvěcení odpadá.

Při dálkovém zasvěcení jste u sebe doma, ve svých vlastních prostorech jen vy sami. Můžete si lehnout do své postele, zakrýt se peřinou a udělat si pohodlí. Můžete odpočívat a vyhradit si dostatek času. Nikdo vám do toho nebude mluvit, kašlat nebo smrkat, nikdo vám do toho nebude žádným způsobem zasahovat. Budete prostě jen vy a energie, kterou budete krásně cítit, vnímat a užívat si ji stejně jako veškeré příjemné pocity při zasvěcení.

Při dálkovém zasvěcení můžete energii nechat proudit a užívat si ji tak dlouho, jak budete chtít, a následně můžete zůstat ležet, jak budete potřebovat, a nechat vše v klidu doznít.

Usnutí je možné, nikoli však nutné

Pokud při zasvěcení usnete, o to lépe. Tím, že jste přijali mnoho energie, kterou vaše tělo potřebovalo a najednou ji zničehonic dostalo, tak vaše tělo vyplo a vy jste usnuli. O to intenzivněji a hlouběji může vaše tělo přijatou energii spotřebovat a rozvést. Na druhou stranu pokud neusnete, ničemu to nevadí, určitě to není chyba, při zasvěcení není potřeba usnout.

Když usnete v domácím prostředí, nikdo vás nebude budit a vyrušovat. Krásně se vyspíte a další den budete o to více jako znovuzrození. To na osobních kurzech a při osobním zasvěcení není. Tam jste vždycky s dalšími lidmi, v cizím prostředí a automaticky už jenom z principu toho, jak funguje energetika těla, jste uzavření.

Položím vám otázku: „Jak byste chtěli skutečně kvalitně přijmout zasvěcení do reiki nebo Shambally, když byste byli v lepším případě napůl zavření?“

Právě to je relativně častý důvod, proč spoustě lidí přestane reiki po čase fungovat. Své zasvěcení přijali v podmínkách, kdy byli zavření s nějakým stresem pramenícím z cesty, prostředí, dalších neznámých lidí, a tím pádem to zasvěcení neproběhlo úplně tak, jak by mělo. A právě proto jim po čase, velmi často ještě v kombinaci s nějakými dalšími faktory, jako jsou například nedostatečná skripta, nekvalitní materiály, tedy neměli nic, k čemu by se mohli doma vracet a dál reiki studovat a prohlubovat, může reiki přestat fungovat.

U mě jste v bezpečí

Nic z toho se vám u mě nestane. Já vždy zasvěcuji a všechny své služby dělám dálkově už od roku 2016, kdy jsem pracovala s vybranými klienty v rámci školy mého manžela, a od roku 2022 jsem se rozhodla nabízet své služby sama a pod svou značkou adzna.cz.

Kromě toho, že zasvěcuji dálkově a vy jste ve svém prostředí, jste uvolnění, jste otevření, přijímáte tedy to zasvěcení mnohem lépe, tak samozřejmě ode mě dostanete velmi obsáhlé materiály, které vám budou sloužit jako encyklopedie, jako studnice nápadů, inspirace a informací v dalších letech vašeho soužití s reiki a k zakomponování principu a filozofie reiki do vašeho života.

Já sama jsem (snad s jednou nebo dvěma výjimkami) absolvovala zasvěcení dálkově, i když jsem měla možnost si jimi projít osobně. Vědomě jsem se rozhodla právě pro dálkovou formu. Důvodem byly výhody, které dálkové zasvěcení má. Mohla jsem se mnohem více uvolnit, energii si užít a nechat ji proudit hlouběji, mohla jsem si energii užívat tak dlouho, jak jsem potřebovala.

Dálkové zasvěcení je účinnější

Právě proto mám z vlastní zkušenosti ověřeno, že dálkové zasvěcení je mnohem mocnější a účinnější než osobní varianta. A samozřejmě i v rámci mého následného studia jsem si mohla vše průběžně zařadit, prozkoumat a integrovat do běžného každodenního života. O to cennější potom pro mě vždy jednotlivé poznatky, uvědomění a AHA momenty byly, když jsem si na to vše postupně v rámci týdnů, měsíců a let přicházela.

Jsem tu pro vás

Pokud budete chtít, pomůžu vám všemu tomu duchovnímu a třeba i konkrétně reiki přijít na kloub. Budu ráda, když si vyberete to, co vás zajímá, v mém e-shopu. A pokud si nejste jistí, co zvolit, anebo zvažujete, že nějaké kurzy reiki už máte, ale potřebujete pomoct je nějakým způsobem ještě lépe uchopit, a přemýšlíte, jestli budete pokračovat, nebo si uděláte reiki znovu od začátku, tak mi klidně napište. Napište mi stručně svůj příběh, záměr a jaké máte zkušenosti. Já se na vás napojím a velmi přesně zjistím další vhodný krok právě pro vás.

S láskou vaše Karin

Karin Ádžňá
Jsem žena, léčitelka, terapeutka a průvodkyně duchovním růstem se zkušenostmi od roku 2016. Zasvěcuji do Reiki a dalších energetických systémů. Pomáhám lidem měnit jejich životy a uzdravovat se – duševně, fyzicky i emočně. Ráda vám předám své zkušenosti a provedu vás procesem zasvěcení. Více o mně zde >>. Zasvěcení si vyberte tady >>.

Vyberte si Vaše dálkové zasvěcení

Posuňte se, transformujte, uzdravte se. 

Získejte novou energii pro svoji transformaci, léčení sebe a druhých, nebo svůj osobní duchovní růst. 

Meditace zdarma

Meditace budou probíhat vždy 12. v měsíci. A pracovat budeme pokaždé s jinou energií. Navíc dostanete na každý měsíc i malou osobní výzvu. 

Více informací k meditacím

Meditace je určena pro všechny, kteří chtějí odhodit starou zátěž a projít procesem léčení. Každý měsíc po celý jeden rok budeme používat/aktivovat jinou energii. Budete tak mít možnost „ochutnat" 12 různorodých energií a jejich moc a účinek.

Celý proces můžete podpořit svým záměrem a pozitivním očekáváním. Daná energie bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace.

Energetická léčivá meditace je zdarma, aby byla dostupná pro všechny, přesto má svou hodnotu. Přihlásit se můžete prostřednictvím vyplnění Vašeho jména, příjmení a e-mailu výše ve formuláři.

Jak to bude probíhat?

Meditace probíhá na dálku - stačí si najít chvilku pro sebe, udělat si pohodlí, uvolnit se a od 21 hodin nechat proudit energii. Níže najdete termíny a přehled energií, kterým se v daném měsíci budeme věnovat.

V daný termín si tedy lehnete, zavřete oči a budete meditovat. K tomu Vám budu vysílat léčivou energii, která se k danému období bude nejvíce hodit. Jednou tedy budu posílat energii Reiki, jindy Shamballu, jindy Andělské Reiki, jindy archandělské energie, jindy Fialový plamen, apod.  Vy se tedy zameditujete a k tomu obdržíte léčení pomocí spirituální energie. Ke každému termínu obdržíte připomínku a informaci o průběhu.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu... Po meditaci vám budu vděčná za zpětnou vazbu.

Termíny Léčivých meditací zdarma a přehled energií:

Meditace bude probíhat každý měsíc dvanáctého. Tedy 12.07., 12.08., 12.09., atd.... vždy ve 21 hodin. Začínáme 12.07. V každé e-mailové pozvánce se dozvíte také energii, se kterou ten měsíc budeme pracovat.

Jakmile se vyplníte formulář níže, tak Vám vždy před termínem meditace přijde upozornění na nadcházející termín a když budete chtít se zúčastnit, jednoduše mi na ten e-mail odpovíte a já tak o vás budu vědět. Na základě tohoto si Vás zapíši a budu s Vámi počítat. Pokud nenapíšete, že se budete účastnit, pak to beru tak, že zrovna nemáte čas, a danou energii měsíce Vám posílat nebudu.

Co když se nemůžete teď zúčastnit, ale příště chcete?

Je normální, že ne vždy nám daný termín vyhovuje. Pozvánku k meditaci Vám zašlu, ale Vy jednoduše na ni nebudete reagovat, na daný e-mail neodpovíte. A já to budu brát tak, že zrovna nemáte čas, a energii Vám posílat nebudu. A přidáte se třeba zase příští měsíc. Pozvánku Vám znovu zašlu.