Slovy mých klientů

Jsem šťastná a vděčná, když se mi moji klienti svěří s pozitivními proměnami jejich životů díky Reiki, Shamballe a ostatním spirituálním zasvěcením. Vaše malé zázraky mě naplňují radostí. Děkuji všem, kdož se mnou vaše radosti sdílíte.

Zdravím vás Karinko,

musím říct, že se mi díky vám pozvolna mění život a pohled na něj. 

Po 12 letech přerušované psychologie jsem ji zvládla sama sebejistě ukončit bez pochybností a strachů. Před 12 lety jsem se mé psycholožky zeptala: Jak poznám, že už ji nebudu potřebovat? Po 12 letech jsem přišla na odpověď "budu to cítit". Ona dodala. Přesně na toto jsem čekala, protože jsem ti nedokázala odpovědět.

V práci je to náročnější, ale kolektiv se utužil. Více si pomáháme. Začíná se mi dařit ve všech oblastech života a s lehkostí splácím i dluhy z minulosti.

Vysoký krevní tlak se mi vrátil na normál. Upravil se mi cukr i cholesterol. S lékařem jsme oba jen žasli. 🙂

Mám opravdu radost a jsem vděčná za každou maličkost. Minulý týden jsem udělala kus práce na zahradě (měla jsem dostatek energie na vše). Zlepšují se nám vztahy v rodině a mám radost z každodenních drobností a maličkostí - např. nedávno jsem pozorovala vycházející měsíc nad lesem v úplňku, byla to nádhera, byla jsem v maximální přítomnosti okamžiku - to jsem předtím nikdy neuměla. 

Pracuji se svými emocemi a začíná se mi to dařit. Usmívám se a zdravím lidi, kteří jsou smutní nebo naštvaní, protože ti to potřebují - šířím kolem sebe lásku ❤️.

Moc Karin děkuji.

Monika

Krásný den Karin,

moc vám děkuji za nádherné zasvěcení do Šambaly 3110. Tak 15 minut před začátkem jsem požádala se zavřenýma očima v leže o aktivaci všech energií, s pokorou jsem promlouvala k průvodcům Šambaly 3110. S jakým záměrem a ctí chci toto další zasvěcení . Požádala jsem nanebevzaté mistry o účast na zasvěcení a začala vidět fialové světlo. Hřála mě chodidla, konečník  břišní čakra i srdeční čakra. Kolem svého těla jsem cítila hřejivý pocit jako by mě někdo obejmul. Teplo se rozlévalo po celých zádech. Bylo to nádherné. Energie proudila jemně i s brněním. Kolem mě běžel běžný den lidí, ale mě to nijak nerušilo. Byla jsem teď a tady, kdy nic nemusím.

Až na Šambale 2002 jsem pochopila a pocítila  význam pravidelné byť chvilkové meditace v tichu  Energie krásně pracují, chrání mě, když vnímám něco nepříjemného pocítím je, jak mě léčí. Cítím se šťastnější. Hodně mi pomohli minulý webinář i vhledy do situací, které mám od Martina. Dávají smysl  Získala jsem nadhled. Jasně taky občas nadávám, když mi něco nejde, ale cítím se stabilnější. Když chci energie "zesílit" používám mantry symbolů různě je kombinují. Krásně fungují. Umožnilo mi to ohlédnout se na duchovní cestě. Nevím jak to mají ostatní. Ale prošla jsem fází tvrdého ega na druhé. Učení se nazpaměť, držení se postupů, kombinování energií. Čím dále jsem tím jednodušeji pracují. Každá ta fáze mi něco dala  Skripta jsou nádherná ❤️.

Děkuji vám moc oběma. Že se mnou jdete a pomáháte mi. Velmi si toho vážím.

Přeji vám krásné dny a těším se na další spolupráci ❤️.

Monika J.

Zdravím vás Karin,

Trochu jsem se obávala, že Míša(kočka) bude vyžadovat pozornost a bude chtít se mnou sdílet polštář, protože v 22:00 chodíme běžně spát. Ale překvapila mě, že si lehla na své místo a usnula. Těsně před zasvěcením přešla ke mě a lehnula mi na ruku. A spala až do konce zasvěcení.

Moc Vám děkuji za zasvěcení do Šambaly 2002. Tak 20 minut před zasvěcením jsem cítila jemné brnění na korunní čakře a teplo v oblasti solaru a na srdeční čakře. Moje tělo ztěžklo.Aktivovala jsem si Fialový plamen a boží světlo na pročištění. 

Když zasvědcení začalo cítila jsem jak s korunní čakra více otevírá energie proudila zhoustla brnění zesílilo a zaplavilo celou hlavu a celé tělo. Procházel mnou zvláštní tlak. Cítila jsem brnění v oblasti třetího oka. Jako by mi začal tuhnout nos obličej. Chvilku mě bolely zuby přecházela pak bolest směrem k uším a krční čakře. Pak se energie zjemnila a prostoupila mě. Pracovala v oblasti beder. Překvapilo mě, že celá pravá část těla mi ztuhla

Nevím jak to popsat ale já každé proudění energie jakoby slyším. Je to zvláštní šum. Až tento šum ustal otevřela jsem oči. Nevím jestli je to znamení, že jste zasvěcení dokončila na své straně.  Bylo to velmi intenzivní. Šla jsem na balkon i s Mišou. A po zalehnutí zpět. Mě prostoupila krásná hřejivá energie a usnula jsem.

Ještě jednou vám moc děkuji a těším se na další propojení ❤️.

Mějte krásné dny.

Monika

Dobrý večer, děkuju moc za Vaše všechna zasvěcení,opravdu to dobře umíte,jsem Vám vděčný za Vaši dobrou duchovní práci, mám více energie a lepší vnímání, rád si zase u Vás objednám, už mám vybráno,jen čekám až budou peníze mějte se moc hezky a hodně zdravíčka a lásky v životě přeji, hezké dny a hodně úspěchů 🍀❤️🌹🌞👍👍👍👍👍👍👍👍 Vilém P.

Namaste 🌹

Užila jsem si napojeni ve vířivce se solí s mrtvého moře 🍀❤️ a pak na houpačce pod vrbou pod hvězdnou oblohou ❤️❤️❤️🍀🍀🍀

 Úžasné napojeni..objala mě láskyplná energie...jako by se mnou seděl a držel mě za ruce 🤚🖐️ .. krásně mě hřály ❤️ cítila jsem radost a lasku všude kolem sebe 🙏❤️❤️❤️🍀🍀🍀 

Naučila jste mě věnovat čas sama sobě.

Moc děkuji, Ilona K. 🍀❤️

Zdravím Vás Karin, 

děkuji moc za zasvěcení do slunečního reiki, které jsem opět prospala, ale probudila jsem se krásně odpočatá. Skripta jsou nádherná. Když harmonizují jídlo cítím větší teplo z rukou než dřív. 

Dneska jsem měla zvláštní zážitek, kdy jsem cítila teplo ve své auře. Symboly jsou krásné. Nejlépe se mi pracuje přes záměr. 

Děkuji za klid a pohodu. Monča. ❤️.

Karinko, Moc děkuji za včerejší zasvěcení do energií.. energie byla hodně hřejivá.. krásně jsem nakonec usnula a vyspala se jako nikdy 😂❤️

Krásný den ❤️🍀😀

Ilona K.

Karinko, velmi děkuji za zasvěcení do Reiki, moc moc a moc jsem se těšila. 🧡🧡🧡🧡🧡

Monika H.

Zdravím vás Karin,

děkuji vám moc za krásnou energii. Nejprve mě zalilo celou jemné brnění. Velmi příjemné. Cítila jsem teplo na dlaních. Velmi silně, ale né ostře mě brněly prsty na rukou. Léčily se mi ruce, nehty a obličej a utlumila se jejich bolest. Přehnala jsem to v práci a nevím zda se zotaví.

Nejvíce se mi líbí, jak se každá energie projevuje odlišně. Všechny máte krásné.

Hezké dny 🙂. Těším se na další měsíc.

Monika J

Dobrý den děkuju za Vaši práci. Karin, moc si vás vážím. Umíte mi vše vysvětlit tak, že tomu rozumím. Těším na další vaše zasvěcení, přináší mi hodně lásky a zdravíčka v životě. Vilém hezké dny přeji 🌹🌞 🍀❤️👈👍

Namaste 🌹

Karin, moc děkuji za váš rituál.. mám mnoho kytiček doma i na zahradě a s ❤️ o ně pečují již 33 let co jsem si je pořizovala... dělají nám společníky 🍀
Jsem moc vděčná za jejich připomenutí a uvědomění ❤️ že jsou s námi a že nám hodně pomáhají ❤️🩷❤️🍀🍀🍀

Přeji krásný den 🍀🍀🍀
Ilona K

Karinko, zasvěcení od vás bylo grandiózní, děkuji mnohokrát. 👌 A ta vaše členská sekce - funguje perfektně, děkuji.

Filip T.

Neměla jsem to v životě snadné a bylo mi dlouhodobě hrozně. Karin mi pomohla. Děkuji velmi za energii. 💛💛💛💛💛 Krásně ji vnímám a moc dekuju za vše.

Monika H.

Dobrý den,děkuji za Vaše zasvěcení ,určitě budu dále pokračovat ,každý den trénuji a pročítám informace.Při každém přívalu energie se mi stále zvedají ruce .Dnes jsem měla úžasný zážitek,viděla jsem miminko jakoby na fotce v ultrazvuku a slyšela přitom slovo maminko,ruce se mi zvedly a sepjaly na srdci .Byl to silný zážitek a nevím ,co to mělo být .

S láskou Simona K.

Karinko, děkuji vám moc za opakované zasvěcení a veškerou péči a také za posílání léčivé energie. Moc jsem se těšila, jak budu vnitřním zrakem pozorovat energie,  protože byl náročný den. Před 21 h jsem si lehla po chvíli jsem se nořila dovnitř sebe užívala si energii nádhera a najednou... zvonil budík do práce 4: 30 😁. Ale probudila jsem se hezky odpočatá. Ten pocit uvnitřnění a klidu je nepopsatelně krásný. To je to co mě drží na mé cestě. Jsem moc ráda, že jsem narazila na právě vás… ten báječný klid u meditace a zasvěcení… 🙂 Hezký den.

Monča

Zdravím Vás Karčo,

Moc vám děkuji za veškerou péči. Při terapiích jsem si krásně pospala. A dočištění od vás Karin pak ze mě stáhlo tu intenzitu energií a fyzické obtíže. Výborně se mi spalo. Moc se mi ulevilo. Jsem opravdu ráda, že vás mám a znám ❤️ jako duchovní průvodkyni.

Móňa

Děkuji za zasvěcení od vás, bylo nádherné. Fakticky umíte. Máte krásnou energii.,Děkuju i za za společnou meditaci🌹🍀🌞❤️👍😇🤗🙋

Vilém

Karin,

moc vám děkuji za vše a potvrzuji, že vše je v krásném pořádku. Mějte se skvěle 🍀.

Zdraví

Petr

Dobry den, Karin, moc vám děkuji za mé včerejší zasvěcení. Bylo krásné, Zdravím. 😉

Simča.

Krásný den, Karin, děkuji ta mé zasvěcení, vše proběhlo v pořádku. Na začátku jsem cítila jemné mravenčení v prstech a pak krásnou energii, vše jsem si moc užila. 🙂 těším se na další termín. Karin, děkuji za vaši péči. 🙂

Karin, děkuji za odpovědi na mé otázky, děkuji veškeré informace… Máte pravdu. Pokud mám čas, tak rituál aplikuji každé ráno. Tímto rituálem docílím, že celé tělo má více energie, kyslíku a naučí se pak být více odolné a zdravé. Děkuji za váš čas, inspiraci a trpělivost. Přeji příjemně prosluněný zbytek dne.

Pavel K.

Namaste Karčo, 🌹

Zasvěcení ☀️ bylo překvapující 🙏🍀 napřed jsem si otevřela portál pro zasvěcení ..pozvala jsem si své pruvodce a VJ.. pak mě začalo brnět celé tělo, následně jsem cítila, jak mě ozařuje zlatý paprsek projíždí mnou celou ..kolem mě se do kruhu shromáždili bytosti a zářily zlatě.. pak přišli 2 velké bytosti které tak oslnivě zářili že mě začaly test slzy něco povídali a já cítila úplně vibrující tělo a cítila velkou zodpovědnost a kolem mě bila jenom zlato mlha.. poděkovala jsem jim a pak jsem usnula

Po probuzení jsem si portál zavřela

U merkaby jsem to udělala stejně na před jsem si otevřela portál pro zasvěcení ..pozvala jsem si své pruvodce a VJ

Viděla  jsem se jako zlatá kulička kolem mě byla zlatá mřížka a vedla ze 💛nejake bytost byly se mnou uvnitř a začaly mě pomáhat roztáčet mřížku...povedla se 3x  roztočit odspodu nahoru a pak jsem slyšela... stačí musíš trénovat.

Trošku se mi točila hlava... A byla jsem zmatená kde jsem... Začala jsem prodýchávat..poděkovala jsem

Nádherný zážitek 🙏🍀

Pak jsem portál uzavřela.

Ted uz portály oteviram jen když s nimi pracuji a pak je zase uzavřu...byla jsem unavená a vyčerpaná

Moc děkuji za zasvěcení a za vaši práci při čištění 🌹🙏🍀

Krasny podvecer 🍀

Ilona K.

Krásný večer 🌹

Vse je u mě v pořádku... děkuji za vaši starostlivost a péči. Už se krásně ladím na nové viobrace 😀🍀  a dnes odpočívám 😀 😀 Karin, moc vám dekuji❤️🌹🍀

Ilona

Dobrý den děkuju za odpověď,po Vašem zasvěcení se cítím jako kdybych nebyl vůbec unavený, prostě mě to nabíjí, děkuju Vám moc za to, vždycky jsem po práci hodně unaven a Vy mě nabíjíte👍❤️ včera jsem od Vás cítil hodně energie opravdu jste moc dobrá děkuju za to, Vážím si Vás a Vaší dobré a užitečné práce,dnes mám ještě další zasvěcení,moc se na něj těším i na Vás, ať Vám Bůh hojně žehná ❤️🙏 Amen Preiss Vilém děkuju za vše ❤️❤️❤️❤️❤️🍀🌞❤️🍀🌞❤️

Každý se na své cestě posouvá svým tempem a má individuální potřeby. Pokud se i Vy chcete posunout, tak pokud dovolíte, tak posílám odkaz na webové stránky své manželky Karin [zasvěcení na dálku], která mi od roku 2016 pomáhala s klienty a od roku 2022 si začala vytvářet svou vlastní nabídku. Možná by i ona mohla přinést do Vašeho života něco nového, neposkytuje sice takovou rozsáhlou péči jako já, ale její zasvěcení jsou levnější, a tedy dostupnější pro všechny. Já osobně jsem zastáncem maximální péče, která samozřejmě něco stojí, ale pokud má člověk omezený rozpočet a nechce, aby mu finance bránily se dále vzdělávat a léčit se, tak vás nyní odkazuji na člověka, kterého Vám můžu s klidným srdcem doporučit. Klidně vyzkoušejte a uvidíte, co Vám lépe vyhovuje. Snažím se Vám dát možnost, ať máte v životě větší výběr, podle toho, co v životě potřebujete.

Martin Ospalík, velmistr Reiki