Jak vám intuice prozradí, s kým a s čím rezonujete

Jsem Karin, vaše průvodkyně, léčitelka a kamarádka na této krásné cestě duchovního růstu. Mým posláním je nabídnout vám možnost zasvěcení do Reiki a energie Shambally, dvou hlubokých transformačních nástrojů, které vám pomohou odemknout dary vaší duše.

Duchovní cesta je víc než jen meditace a rituály. Jde o objevování hlubokých aspektů sebe sama, rozvíjení schopností, které byly po generace skryté, a spojení se s vesmírným tokem energie. Proč se vydat touto cestou? Protože věřím, že všichni v sobě máme schopnost cítit se šťastní, být v souladu s naším tělem a žít život naplněný radostí a láskou.

Mezi dary duše patří cítit se jako doma ve svém těle, v chrámu hojnosti a štěstí, mít dostatek energie, žít v dobrém zdraví a v neposlední řadě schopnost léčit sebe a druhé skrze spirituální energie, jako je Reiki a Shamballa.

Intuice – mocná vnitřní síla

Ale je tu ještě jeden zvláštní dar – intuice. Této tiché, ale mocné vnitřní síle jsem se v průběhu let naučila naslouchat a plně důvěřovat. Používám ji, když hledám odpovědi na otázky, které mi pokládá vesmír, a čerpám z ní moudrost pro mé klienty. Je to právě intuice, která mi říká, kdy je někdo v souladu s mou energií a kdy ne.

Věřím, že mnoho z vás v životě prožívá chvíle, kdy se cítíte ztracení, unavení a zklamaní z lidí, kteří vás obklopují. Intuice vám může pomoci najít svůj vlastní kompas a nasměruje vás k těm správným lidem, možnostem a uvědoměním.

Dejte na intuici, když jste v kontaktu s lidmi, když něco děláte, stojíte před nějakým rozhodnutím, nevíte, kudy se vydat. Nikdo jiný a nic jiného než vaše vlastní intuice tuto moc a schopnost nemá.

Aktivujte svou intuici pomocí Reiki a Shambally

Abychom intuici mohli odemknout, myslím tím skutečně odemknout, žádné rádoby tipy a triky, a aktivovat, potřebujeme energeticky pracovat s konkrétními čakrami, dodat energii, vyčistit bloky…

Aktivace intuice je proces, ke kterému se výborně hodí právě zasvěcení do Reiki a Shambally. Díky zasvěcení se vaše čakry otevřou a napojí na vesmírný tok energie. Nic efektivnějšího pro sebeléčení, aktivaci intuice a obnovu a odemknutí darů duše neznám. A z toho důvodu jsem se v roce 2016 rozhodla začít pomáhat prvním klientům.

Jsem tu pro vás

Pokud byste potřebovali pomoct, ráda vás procesem aktivace vaší intuice a dalších darů vaší duše provedu skrze jednotlivá zasvěcení do Reiki a Shambally.

Jestliže se vydáte na duchovní cestu se mnou, získáte přístup k mému channellingu, e-mailovým konzultacím a budete mít možnost prohloubit svou intuici, léčit sebe a své blízké a napojit se na hlubší rozměry vesmíru.

Představte si život plný energie, zdraví a hlubokého smyslu. Představte si, že máte schopnost léčit své blízké, své děti, rostliny a domácí mazlíčky. A představte si, že máte jasný vnitřní kompas, který vás vede.

To vše je na duchovní cestě možné. A já jsem tady, abych vám ukázala, jak na to, a podpořila vás na vaší cestě.

Buďte láskou a světlem.

Vaše Karin

Karin Ádžňá
Jsem žena, léčitelka, terapeutka a průvodkyně duchovním růstem se zkušenostmi od roku 2016. Zasvěcuji do Reiki a dalších energetických systémů. Pomáhám lidem měnit jejich životy a uzdravovat se – duševně, fyzicky i emočně. Ráda vám předám své zkušenosti a provedu vás procesem zasvěcení. Více o mně zde >>. Zasvěcení si vyberte tady >>.

Vyberte si Vaše dálkové zasvěcení

Posuňte se, transformujte, uzdravte se. 

Získejte novou energii pro svoji transformaci, léčení sebe a druhých, nebo svůj osobní duchovní růst. 

Meditace zdarma

Meditace budou probíhat vždy 12. v měsíci. A pracovat budeme pokaždé s jinou energií. Navíc dostanete na každý měsíc i malou osobní výzvu. 

Více informací k meditacím

Meditace je určena pro všechny, kteří chtějí odhodit starou zátěž a projít procesem léčení. Každý měsíc po celý jeden rok budeme používat/aktivovat jinou energii. Budete tak mít možnost „ochutnat" 12 různorodých energií a jejich moc a účinek.

Celý proces můžete podpořit svým záměrem a pozitivním očekáváním. Daná energie bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace.

Energetická léčivá meditace je zdarma, aby byla dostupná pro všechny, přesto má svou hodnotu. Přihlásit se můžete prostřednictvím vyplnění Vašeho jména, příjmení a e-mailu výše ve formuláři.

Jak to bude probíhat?

Meditace probíhá na dálku - stačí si najít chvilku pro sebe, udělat si pohodlí, uvolnit se a od 21 hodin nechat proudit energii. Níže najdete termíny a přehled energií, kterým se v daném měsíci budeme věnovat.

V daný termín si tedy lehnete, zavřete oči a budete meditovat. K tomu Vám budu vysílat léčivou energii, která se k danému období bude nejvíce hodit. Jednou tedy budu posílat energii Reiki, jindy Shamballu, jindy Andělské Reiki, jindy archandělské energie, jindy Fialový plamen, apod.  Vy se tedy zameditujete a k tomu obdržíte léčení pomocí spirituální energie. Ke každému termínu obdržíte připomínku a informaci o průběhu.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu... Po meditaci vám budu vděčná za zpětnou vazbu.

Termíny Léčivých meditací zdarma a přehled energií:

Meditace bude probíhat každý měsíc dvanáctého. Tedy 12.07., 12.08., 12.09., atd.... vždy ve 21 hodin. Začínáme 12.07. V každé e-mailové pozvánce se dozvíte také energii, se kterou ten měsíc budeme pracovat.

Jakmile se vyplníte formulář níže, tak Vám vždy před termínem meditace přijde upozornění na nadcházející termín a když budete chtít se zúčastnit, jednoduše mi na ten e-mail odpovíte a já tak o vás budu vědět. Na základě tohoto si Vás zapíši a budu s Vámi počítat. Pokud nenapíšete, že se budete účastnit, pak to beru tak, že zrovna nemáte čas, a danou energii měsíce Vám posílat nebudu.

Co když se nemůžete teď zúčastnit, ale příště chcete?

Je normální, že ne vždy nám daný termín vyhovuje. Pozvánku k meditaci Vám zašlu, ale Vy jednoduše na ni nebudete reagovat, na daný e-mail neodpovíte. A já to budu brát tak, že zrovna nemáte čas, a energii Vám posílat nebudu. A přidáte se třeba zase příští měsíc. Pozvánku Vám znovu zašlu.