Jak si vybrat vhodné zasvěcení? Jak poznat, co si zvolit?

Často se na mě lidé obrací s tím, že si nejsou jistí, které zasvěcení si mají vybrat, jakou cestou se mají vydat, co je pro ně nejvhodnější. Zvažují třeba dvě nebo tři zasvěcení, ale potřebují pomoct vybrat jenom jedno, například kvůli financím. Pro všechny z vás, kteří zvažujete a přemýšlíte, co zvolit a kudy se vydat, je tento článek.

Ideální posloupnost zasvěcení

V ideálním případě by si každý člověk měl nejprve projít zasvěcením do reiki, konkrétně reiki 1. až 4. stupně, dále Shamballou 1024, poté Shamballou 2002, následně Shamballou 3110, pak Shamballou 12 D a nakonec Kristovou Shamballou.

Toto je považováno za dostatečný základ k tomu, aby si klient mohl následně vybrat již cokoli a úspěšně to zvládl, protože by měl všechny předpoklady, jak energetické, tak informační, dostatečné znalosti a byl by energeticky připraven už na úplně všechno.

Minimální základ

Jako taková minimální základna by stačilo i reiki jedna až tři a Shamballa 1004, 2002 a 3110, což může být vhodná lehčí varianta pro ty, kteří mají třeba omezený rozpočet anebo už se nemůžou dočkat, až si projdou nějakým navazujícím, pokročilejším nebo speciálním zasvěcením.

Konečná volba je vždy na vás

Výběr je samozřejmě na každém klientovi. Mám i klienty, kteří vůbec nejdou touto cestou. Udělají si třeba jenom Shamballu 1024, protože je reiki z nějakého důvodu nepřitahuje. Nebo zvolí pouze nějaký základ reiki, například reiki jedna až tři. A tito klienti potom už rovnou jdou na konkrétní zasvěcení, které je zaujalo. Kráčí si tedy tou cestou trošičku jinak. A je to v pořádku.

Důvěřujte své intuici

Každý by vždycky měl jít cestou, kterou si vybere na základě vlastní intuice. Cestou, která si ho nějakým způsobem přitáhne a přiláká. To je v podstatě to nejlepší. Pokud si tedy vybíráte nějaké specifické navazující pokročilé zasvěcení, vždycky si vyberte podle toho, co si vás nějakým způsobem takzvaně přivolá samo.

Ráda vám s výběrem vhodného zasvěcení pomohu

Jestliže máte rádi jistoty a chcete se mnou zkonzultovat svůj výběr, tzn. stojíte před nějakým dilematem, vybíráte mezi dvěma třemi zasvěceními, anebo zvažujete, zda se vůbec nějakou cestou vydat, klidně mi napište.

Napište mi stručně svůj příběh, záměr, napište mi, co zvažujete, mezi čím vybíráte. Budu ráda, když připojíte i nějaké své zkušenosti, které již máte za sebou v duchovním světě. Já se na vás napojím a velmi ráda vám zjistím vhodný dílek skládačky, který je v tomto okamžiku pro vás nejlepší.

S láskou vaše Karin

Karin Ádžňá
Jsem žena, léčitelka, terapeutka a průvodkyně duchovním růstem se zkušenostmi od roku 2016. Zasvěcuji do Reiki a dalších energetických systémů. Pomáhám lidem měnit jejich životy a uzdravovat se – duševně, fyzicky i emočně. Ráda vám předám své zkušenosti a provedu vás procesem zasvěcení. Více o mně zde >>. Zasvěcení si vyberte tady >>.

Vyberte si Vaše dálkové zasvěcení

Posuňte se, transformujte, uzdravte se. 

Získejte novou energii pro svoji transformaci, léčení sebe a druhých, nebo svůj osobní duchovní růst. 

Meditace zdarma

Meditace budou probíhat vždy 12. v měsíci. A pracovat budeme pokaždé s jinou energií. Navíc dostanete na každý měsíc i malou osobní výzvu. 

Více informací k meditacím

Meditace je určena pro všechny, kteří chtějí odhodit starou zátěž a projít procesem léčení. Každý měsíc po celý jeden rok budeme používat/aktivovat jinou energii. Budete tak mít možnost „ochutnat" 12 různorodých energií a jejich moc a účinek.

Celý proces můžete podpořit svým záměrem a pozitivním očekáváním. Daná energie bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace.

Energetická léčivá meditace je zdarma, aby byla dostupná pro všechny, přesto má svou hodnotu. Přihlásit se můžete prostřednictvím vyplnění Vašeho jména, příjmení a e-mailu výše ve formuláři.

Jak to bude probíhat?

Meditace probíhá na dálku - stačí si najít chvilku pro sebe, udělat si pohodlí, uvolnit se a od 21 hodin nechat proudit energii. Níže najdete termíny a přehled energií, kterým se v daném měsíci budeme věnovat.

V daný termín si tedy lehnete, zavřete oči a budete meditovat. K tomu Vám budu vysílat léčivou energii, která se k danému období bude nejvíce hodit. Jednou tedy budu posílat energii Reiki, jindy Shamballu, jindy Andělské Reiki, jindy archandělské energie, jindy Fialový plamen, apod.  Vy se tedy zameditujete a k tomu obdržíte léčení pomocí spirituální energie. Ke každému termínu obdržíte připomínku a informaci o průběhu.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu... Po meditaci vám budu vděčná za zpětnou vazbu.

Termíny Léčivých meditací zdarma a přehled energií:

Meditace bude probíhat každý měsíc dvanáctého. Tedy 12.07., 12.08., 12.09., atd.... vždy ve 21 hodin. Začínáme 12.07. V každé e-mailové pozvánce se dozvíte také energii, se kterou ten měsíc budeme pracovat.

Jakmile se vyplníte formulář níže, tak Vám vždy před termínem meditace přijde upozornění na nadcházející termín a když budete chtít se zúčastnit, jednoduše mi na ten e-mail odpovíte a já tak o vás budu vědět. Na základě tohoto si Vás zapíši a budu s Vámi počítat. Pokud nenapíšete, že se budete účastnit, pak to beru tak, že zrovna nemáte čas, a danou energii měsíce Vám posílat nebudu.

Co když se nemůžete teď zúčastnit, ale příště chcete?

Je normální, že ne vždy nám daný termín vyhovuje. Pozvánku k meditaci Vám zašlu, ale Vy jednoduše na ni nebudete reagovat, na daný e-mail neodpovíte. A já to budu brát tak, že zrovna nemáte čas, a energii Vám posílat nebudu. A přidáte se třeba zase příští měsíc. Pozvánku Vám znovu zašlu.