Cvičení vděčnosti pro zvýšení vibrací aneb Díky za každé nové ráno

Pokud naše aura vibruje na vysokých vibracích, utváříme si svůj život do harmonie, zdraví, hojnosti a vnitřního klidu. Jak si můžeme své osobní vibrace zvýšit? Dnes vás seznámím se dvěma způsoby.

Cvičení vděčnosti pro zvýšení osobních vibrací

Prvním z nich je Cvičení vděčnosti pro zvýšení osobních vibrací aneb Díky za každé nové ráno.

Život se pro mnohé stal pouhou rutinou, přitom je to obrovský dar, který denně dostáváme. Ne každý měl dnes takové štěstí a mohl se znovu probudit. Oceňte tento dar, který není samozřejmý. Každý nový den je novým začátkem.

Váš život bude plynout lehčeji, když půjdete za svými cíli. Jaké cíle by to měly být? Na to si musí odpovědět každý sám. Aby se vaše cíle naplňovaly, můžete začít třeba s tím, že budete prožívat plnohodnotné dny. Jak na to?

Než ráno vstanete z postele, nalaďte se na svůj den.

  1. Klidně zůstaňte ležet se zavřenýma očima a chvíli pozorujte svůj dech a své tělo. Sledujte, jak se vaše tělo rozpíná a zase se vrací zpátky. 
  2. Můžete si také dodat energii, kterou máte zasvěcenou. 
  3. Položte si své ruce na srdce a vyšlete si lásku
  4. Usmějte se na sebe. 
  5. Nyní, když pociťujete klid, lásku a štěstí, můžete začít s vizualizací svého dne. Zkuste si představit, co vás čeká a jak se u toho budete cítit. 
  6. Můžete si také poslat energii reiki pro nadcházející den. Pokud ji máte zasvěcenou, tak už jistě víte, jak na to. 

Mějte jasnou vizi svého dne, představte si, co chcete dělat, klidně do nejmenších detailů, a užijte si svůj den naplno. Věřte síle svých myšlenek.

Večer, než půjdete spát, se snažte pocítit vděčnost za uplynulý den. Poděkujte za ten dar, který vám byl dán, za další den, který jste mohli prožít tady na Zemi. 

Zasvěcení jako další způsob zvýšení vibrací

A druhým, efektivnějším a dlouhotrvajícím způsobem zvýšení vibrací jsou zasvěcení, která vám aktivují trvalou možnost přijímat prostřednictvím vaší aury a čaker vysokovibrační kvalitní spirituální energii z vesmíru, slunce (Sluneční reiki) apod.

V mé nabídce najdete několik desítek zasvěcení. Můžete si z nich vybrat podle intuice. Pokud si nejste jistí a váháte, tak pro začátek doporučuji zasvěcení do reiki nebo energetický léčebný systém Shamballa 1024.

Budu se na vás moc těšit.

S láskou

Karin

Karin Ádžňá
Jsem žena, léčitelka, terapeutka a průvodkyně duchovním růstem se zkušenostmi od roku 2016. Zasvěcuji do Reiki a dalších energetických systémů. Pomáhám lidem měnit jejich životy a uzdravovat se – duševně, fyzicky i emočně. Ráda vám předám své zkušenosti a provedu vás procesem zasvěcení. Více o mně zde >>. Zasvěcení si vyberte tady >>.

Vyberte si Vaše dálkové zasvěcení

Posuňte se, transformujte, uzdravte se. 

Získejte novou energii pro svoji transformaci, léčení sebe a druhých, nebo svůj osobní duchovní růst. 

Meditace zdarma

Meditace budou probíhat vždy 12. v měsíci. A pracovat budeme pokaždé s jinou energií. Navíc dostanete na každý měsíc i malou osobní výzvu. 

Více informací k meditacím

Meditace je určena pro všechny, kteří chtějí odhodit starou zátěž a projít procesem léčení. Každý měsíc po celý jeden rok budeme používat/aktivovat jinou energii. Budete tak mít možnost „ochutnat" 12 různorodých energií a jejich moc a účinek.

Celý proces můžete podpořit svým záměrem a pozitivním očekáváním. Daná energie bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace.

Energetická léčivá meditace je zdarma, aby byla dostupná pro všechny, přesto má svou hodnotu. Přihlásit se můžete prostřednictvím vyplnění Vašeho jména, příjmení a e-mailu výše ve formuláři.

Jak to bude probíhat?

Meditace probíhá na dálku - stačí si najít chvilku pro sebe, udělat si pohodlí, uvolnit se a od 21 hodin nechat proudit energii. Níže najdete termíny a přehled energií, kterým se v daném měsíci budeme věnovat.

V daný termín si tedy lehnete, zavřete oči a budete meditovat. K tomu Vám budu vysílat léčivou energii, která se k danému období bude nejvíce hodit. Jednou tedy budu posílat energii Reiki, jindy Shamballu, jindy Andělské Reiki, jindy archandělské energie, jindy Fialový plamen, apod.  Vy se tedy zameditujete a k tomu obdržíte léčení pomocí spirituální energie. Ke každému termínu obdržíte připomínku a informaci o průběhu.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu... Po meditaci vám budu vděčná za zpětnou vazbu.

Termíny Léčivých meditací zdarma a přehled energií:

Meditace bude probíhat každý měsíc dvanáctého. Tedy 12.07., 12.08., 12.09., atd.... vždy ve 21 hodin. Začínáme 12.07. V každé e-mailové pozvánce se dozvíte také energii, se kterou ten měsíc budeme pracovat.

Jakmile se vyplníte formulář níže, tak Vám vždy před termínem meditace přijde upozornění na nadcházející termín a když budete chtít se zúčastnit, jednoduše mi na ten e-mail odpovíte a já tak o vás budu vědět. Na základě tohoto si Vás zapíši a budu s Vámi počítat. Pokud nenapíšete, že se budete účastnit, pak to beru tak, že zrovna nemáte čas, a danou energii měsíce Vám posílat nebudu.

Co když se nemůžete teď zúčastnit, ale příště chcete?

Je normální, že ne vždy nám daný termín vyhovuje. Pozvánku k meditaci Vám zašlu, ale Vy jednoduše na ni nebudete reagovat, na daný e-mail neodpovíte. A já to budu brát tak, že zrovna nemáte čas, a energii Vám posílat nebudu. A přidáte se třeba zase příští měsíc. Pozvánku Vám znovu zašlu.